Цистерни полуприколки SANTI MENCI

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки SANTI MENCI: 2 огласа

цистерна за превоз на хемикалии SANTI MENCI
30
€ 29.000 USD ≈ US$ 32.088
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2005 Носивост Зафатнина V=34000 л
Италија, Ornago (MONZA)
цистерна за транспорт на храна SANTI MENCI PRONTA CONSEGNA
6
преговара
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина
Италија, Travagliato
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0