Филтри -

Цистерни полуприколки Robine

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Robine: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Robine Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL Gaz 25 Bar
7
24.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2000-04-26 Носивост 21890 кг Зафатнина 51056 м³
Холандија, Ede
автоцистерна Robine Oplegger gastank 50 0000I GAS propane
12
23.700 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1996-12-30 Носивост 20780 кг Зафатнина 26.55 м³
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна Robine LPG GPL propane butane gas gaz 50.527 L
11
19.950 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-08-20 Носивост Зафатнина 50527 м³
Холандија, Alkmaar
автоцистерна Robine Gas 49043 Liter gas / Gaz tank , Propane LPG / GPL gastank 25 Ba
7
19.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997-11-13 Носивост 20600 кг Зафатнина 49043 м³
Холандија, Ede
цистерна за гас Robine Gas 49009 Liter, gas tank , Propane, LPG / GPL, 25 Bar
7
22.750 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1999-10-11 Носивост 21510 кг Зафатнина 49009 м³
Холандија, Ede
цистерна за гас Robine Gas tank steel 49 m3 + pump/counter
27
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 2000-12-28 Носивост 21170 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Robine Gas tank steel 50.5 m3
14
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1998-11-25 Носивост 26070 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Robine Gas tank steel 49 m3 + pump
7
28.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1998-10-15 Носивост 21180 кг Зафатнина 49 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Robine Gas tank steel 49 m3 + pump
22
27.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-06-02 Носивост Зафатнина 49 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Robine LPG
7
18.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 10/1992 Носивост Зафатнина 51000 л
Германија, RHEINE
автоцистерна Robine SR3400RA GAS/LPG
12
20.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997-10-29 Носивост 25430 кг Зафатнина 0.05 м³
Холандија, Heiloo
цистерна за гас Robine Gas tank steel 50 m3
9
23.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1997-09-29 Носивост 21320 кг Зафатнина 50 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Robine 66000 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
8
25.750 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 66 м³
Холандија, Ede
цистерна за гас Robine 49997 liter Propane LPG / GPL gas tank storage
8
23.750 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 49997 л
Холандија, Ede
автоцистерна Robine Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL Gaz 25 Bar
7
22.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1993-11-12 Носивост 21100 кг Зафатнина 50983 м³
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се