Филтри -

Цистерни полуприколки ROHR

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ROHR: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ROHR
1
21.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Украина, Дніпро́
цистерна за гориво ROHR
4
19.000 US$ EUR ≈ 16.320 €
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Украина, Дніпро́
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво ROHR Tankvogn
23
24.230 € NOK 269.000 NOK
Цистерна за гориво
Година 2008 Носивост Зафатнина 26 м³
Норвешка, Heimdal
цистерна за гориво ROHR TAL-A-ZE44.4 ALU
15
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05-01 Носивост 29150 кг Зафатнина 44400 л
Германија, Zittau
автоцистерна ROHR Oplegger 36000L lames
11
14.200 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1985-05-20 Носивост 27990 кг Зафатнина
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се