Филтри -

Цистерни полуприколки RENDERS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки RENDERS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна RENDERS Mercedes Vacuum Tank Combi 28.100 Liter / ADR / IPSAM Tank RVS
68
55.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2003-05-08 Носивост 28260 кг Зафатнина
Холандија, Zoetermeer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се