Филтри -

Цистерни полуприколки RENAULT

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки RENAULT: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво RENAULT M150
4
аукција 20.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-03 Носивост Зафатнина
Франција, Montreuil
цистерна силос RENAULT Tankaufbau für Getreide / Pellets ... zu verkauf
18
3.250 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1998-09 Носивост Зафатнина 40 м³
Белгија, Hulshout
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас RENAULT V.I. 43ACA2-250
6
цена на барање
Цистерна за гас
Година 09/2001 Носивост Зафатнина 16500 л
Италија, Madonna dell'Olmo (CUNEO)
нови цистерна за транспорт на храна RENAULT premium
8
10.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2017 Носивост Зафатнина 8 м³
Полска, Częstochowa
автоцистерна RENAULT Premium 250 manual pump 14000 l lames
13
10.400 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-05-11 Носивост 11020 кг Зафатнина 14 м³
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се