Филтри -

Цистерни полуприколки PIACENZA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки PIACENZA: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на брашно PIACENZA S36 H2 T56
12
10.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пружина/пружина
Година 1989-04 Носивост 28500 кг Зафатнина 42000 л
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна силос PIACENZA (I) C36R2P43
3
11.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-08 Носивост 29400 кг Зафатнина 35 м³
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна PIACENZA R22G2E CISTERNA TRASPORTO GRANULATI
7
7.700 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987-05 Носивост 16150 кг Зафатнина
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за транспорт на брашно PIACENZA R22V2E TRASPORTO GRANULAI
8
8,90 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-02 Носивост 16400 кг Зафатнина
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за превоз на цемент PIACENZA ST.3673/32
4
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Носивост Зафатнина
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент PIACENZA
2
30.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2011 Носивост Зафатнина
Украина
цистерна за превоз на цемент PIACENZA S36R2N35
4
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се