Филтри -

Цистерни полуприколки PEZZAIOLI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки PEZZAIOLI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна PEZZAIOLI SCT63N кормовоз
4
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 31000 кг Зафатнина 55 м³
Украина, Киев
нови цистерна силос PEZZAIOLI SCT63N
8
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 55 м³
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна силос PEZZAIOLI SCT63L
8
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 50 м³
Украина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се