Филтри -

Цистерни полуприколки Ozmen Damper

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Ozmen Damper: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper 45-48 m3 CEMENT BULK SEMI TRAILER - DIESEL ENGINE
15
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост 58000 кг Зафатнина
Турција, Konya
нови цистерна за гориво Ozmen Damper FUEL TANKER SEMI TRAILER
26
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper 27-34 m3 Cement Bulk Semi Trailer - Electrical Engine
12
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper 37-45 m3 CEMENT BULK SEMI TRAILER - DIESEL ENGINE
25
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост 48000 кг Зафатнина 38 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper MILLENIUM
28
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост Зафатнина 49 м³
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се