Филтри -

Цистерни полуприколки OZGUL

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки OZGUL: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво OZGUL DOUBLE D TYPE TANKER
15
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Турција, Konya
нови автоцистерна OZGUL LURRYTANK
7
28.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 35 м³
Естонија, Purku
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна силос OZGUL CEMENT BULKER SEMI TRAILER
16
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09-03 Носивост 54 кг Зафатнина 45 м³
Турција, Konya
нови цистерна за гориво OZGUL FUEL TANKER SEMI TRAILER
4
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Konya
нови цистерна за гас OZGUL LPG TANKER SEMI TRAILER
9
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 42 м³
Турција, Konya
нови цистерна за гас OZGUL GAS TANKER SEMI TRAILER
13
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
цистерна за гориво OZGUL CHROME TANKER
11
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Турција, Konya
цистерна за гас OZGUL LPG TANK TRAILER
11
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост 28200 кг Зафатнина
Турција, Konya
цистерна за гориво OZGUL ADR BOTTLE TYPE STEEL TANKER
13
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се