Филтри -

Цистерни полуприколки OVA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки OVA: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос OVA 38 OB 3A
11
24.800 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2008 Носивост 29660 кг Зафатнина
Полска, Władysławowo
цистерна силос OVA PASZOWÓZ Transport Pasz / WELGRO
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2002 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос OVA PASZOWÓZ Transport Pasz / WELGRO
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2001 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
цистерна силос OVA SILO BULK 55 M²
9
6.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1998-05-07 Носивост Зафатнина 55 м³
Белгија, HARCHIES
цистерна силос OVA PASZOWÓZ Transport Pasz / WELGRO
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2000 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
автоцистерна OVA Tank
16
9.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1997-07-21 Носивост 25500 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
цистерна силос OVA Animal Food / Flour 6 Comp. 2x Lenkachse
20
ВИДЕО
2.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-03-23 Носивост 25020 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се