Филтри -

Цистерни полуприколки OMT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки OMT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен OMT 3SC01 L1 5BN Bitumen
15
18.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-07-01 Носивост 27760 кг Зафатнина 34020 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво OMT CK460/C330R-4A
11
61.450 € PLN 280.000 PLN
Цистерна за гориво
Година 2016 Носивост Зафатнина
Полска, Warszawa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се