Цистерни полуприколки OMSP MACOLA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки OMSP MACOLA: 6 огласа

цистерна за гас OMSP MACOLA  LPG/GAS/GAZ/GPL PROPAN-BUTAN 27BAR 56.000LTR
19
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-07-29 Носивост 24300 кг Зафатнина V=56000 л
Холандија, Amstelveen
цистерна за гас OMSP Macola
7
€ 23.900 USD ≈ US$ 26.445
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост 39000 кг Зафатнина V=55 м³
Германија, Bad Bentheim
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за гас OMSP MACOLA
14
€ 27.000 USD ≈ US$ 29.875
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина V=63000 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA TBT24N
9
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.831
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост 10620 кг Зафатнина V=24000 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA
4
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.577
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Носивост Зафатнина V=52500 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA
17
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.301
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина V=63000 л
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0