Филтри -

Цистерни полуприколки OMSP

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки OMSP: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас OMSP MACOLA LPG/GAS/GAZ/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR ABS+ADR=55.000LTR
22
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12-18 Носивост 23550 кг Зафатнина 55000 м³
Холандија, Amstelveen
цистерна за гас OMSP
7
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2001 Носивост Зафатнина 50600 л
Бугарија, STARA ZAGORA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас OMSP Macola
13
34.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-06-04 Носивост 15200 кг Зафатнина 36000 л
Романија, Ploiești
цистерна за гас OMSP MACOLA
14
27.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 63000 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA TBT24N
9
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост 10620 кг Зафатнина 24000 л
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA  52500 LITERS
4
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Носивост Зафатнина 52500 л
Литванија, Dievogala
цистерна силос OMSP
1
15.530 € NOK 169.000 NOK
Цистерна силос
Година 1999 Носивост Зафатнина 33.5 м³
Норвешка, Heimdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се