Цистерни полуприколки OMEPS CM

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки OMEPS CM: 9 огласа

цистерна силос OMEPS CM 39
10
€ 19.950 USD ≈ US$ 22.156
Цистерна силос
Година 2009-07-01 Носивост 32850 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM41 S2-A
4
преговара
Цистерна за превоз на цемент
Година 1989 Носивост 29400 кг Зафатнина
Италија, Tortolì
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 35
6
€ 48.900 USD ≈ US$ 54.308
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=35 м³
Италија
цистерна силос OMEPS CM 45
9
€ 26.900 USD ≈ US$ 29.875
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина V=45 м³
Романија, București
цистерна силос OMEPS CM 45 - DO MĄKI - CZYSTA W ŚRODKU !! 2 SZTUKI - 3 KOMORY
7
€ 31.670 PLN USD PLN 135.000 ≈ US$ 35.171
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина V=45 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM39
12
€ 20.300 USD ≈ US$ 22.545
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Носивост Зафатнина V=39 м³
Полска, Barcin
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39/SPITZER/FELDBINDER Szybkie terminy odbioru - 2019 r.
9
€ 54.500 USD ≈ US$ 60.528
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=39 м³
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 35/SPITZER/FELDBINDER Szybkie terminy odbioru - 2019 r.
7
€ 51.800 USD ≈ US$ 57.529
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 29600 кг Зафатнина V=35 м³
Полска, Radom
цистерна силос OMEPS CM45 3 COMPARTMENTS
10
€ 30.900 USD ≈ US$ 34.318
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 27460 кг Зафатнина V=45 м³
Романија
Омилени : 0 Споредба : 0