Филтри -

Цистерни полуприколки OMEPS

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки OMEPS: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас OMEPS OMPS MACOLA
10
18.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гас
Година 2009-11-19 Носивост 18600 кг Зафатнина 18600 м³
Романија, Brazii de Sus
цистерна за превоз на цемент OMEPS Powder tank alu 40 m3 + engine/compressor
27
53.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2016-01-01 Носивост Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM41 S2-A
4
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година 1989 Носивост 29400 кг Зафатнина
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM39
14
17.200 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Носивост Зафатнина 39 м³
Полска, Barcin
цистерна силос OMEPS CM 45 - DO MĄKI - CZYSTA W ŚRODKU !! 3 KOMORY
8
ВИДЕО
28.700 € PLN 130.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 45 м³
Полска, Radom
цистерна силос OMEPS CM45 3 COMPARTMENTS
10
30.900 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 27460 кг Зафатнина 45 м³
Романија
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
8
16.528 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 12/2007 Носивост Зафатнина
Литванија, Vilnius
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 35 - IN STOCK
9
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 35 м³
Австрија, Wien
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
9
20.000 US$ EUR ≈ 17.170 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2007 Носивост Зафатнина
Белорусија, Минск
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39/SPITZER/FELDBINDER Szybkie terminy odbioru - 2020 r.
9
54.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 39 м³
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 35/SPITZER/FELDBINDER Szybkie terminy odbioru - 2020 r.
7
51.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 29600 кг Зафатнина 35 м³
Полска, Radom
автоцистерна OMEPS Powderliner
24
13.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Носивост 27170 кг Зафатнина 60 м³
Словачка, Štúrovo
цистерна за транспорт на брашно OMEPS CR60
7
30.900 €
Цистерна за транспорт на брашно
Година 07/2009 Носивост Зафатнина 60 м³
Италија, Battipaglia
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
4
13.400 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2003 Носивост Зафатнина 39 м³
Италија, Gubbio
цистерна силос OMEPS OMEP ARPO CM38S1
11
цена на барање
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Италија, Lograto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се