Филтри -

Цистерни полуприколки OKT TRAILER од Турција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки OKT TRAILER од Турција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос OKT TRAILER 34 m3 ALUMINUM SILO SEMI TRAILER
9
ВИДЕО
38.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 TIPPING SILO SEMI TRAILER
10
54.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2019 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Aydın
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за битумен OKT TRAILER 30 m3 BITUMEN TANKER SEMI TRAILER
9
47.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2019 Носивост Зафатнина 30000 л
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
10
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна силос
Година 2019 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Aydın
нови цистерна за гас OKT TRAILER 45 m3 LPG Tanker Semi Trailer
7
ВИДЕО
39.900 US$ EUR ≈ 34.080 €
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 37 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
9
ВИДЕО
42.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина 37 м³
Турција, Aydın
цистерна силос OKT TRAILER W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
5
25.000 €
Цистерна силос
Година 2014 Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 40.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
5
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина 40000 л
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 42000 Lt Mild Steel Tanker Semi Trailer
7
ВИДЕО
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 42000 л
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 45.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина 45000 л
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 40 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
7
ВИДЕО
45.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2019 Носивост Зафатнина 40 м³
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 38 m3 CONICAL TANKER
8
ВИДЕО
52.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост 36500 кг Зафатнина 38 м³
Турција, Aydın
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се