Цистерни полуприколки OKT TRAILER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки OKT TRAILER: 28 огласа

цистерна за превоз на цемент OKT TRAILER 2013
10
€ 20.000 USD ≈ US$ 22.130
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03-01 Носивост Зафатнина
Турција, Balıkesir
нови цистерна за битумен OKT TRAILER 30 m3 BITUMEN TANKER SEMI TRAILER
9
€ 47.500 USD ≈ US$ 52.559
Цистерна за битумен
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30000 л
Турција, Aydın
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 38 m3 CONICAL TANKER
8
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.538
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост 36500 кг Зафатнина V=38 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 40 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
7
€ 45.500 USD ≈ US$ 50.346
Цистерна силос
Година 2019 Носивост Зафатнина V=40 м³
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 40.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
5
преговара
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина V=40000 л
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 45.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
7
преговара
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина V=45000 л
Турција, Aydın
цистерна силос OKT TRAILER W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
5
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.662
Цистерна силос
Година 2014 Носивост Зафатнина V=34 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
10
преговара
Цистерна силос
Година 2019 Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 TIPPING SILO SEMI TRAILER
10
€ 54.750 USD ≈ US$ 60.581
Цистерна силос
Година 2019 Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 37 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
9
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.473
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина V=37 м³
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 34 m3 ALUMINUM SILO SEMI TRAILER
9
€ 38.500 USD ≈ US$ 42.600
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=34 м³
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 42000 Lt Mild Steel Tanker Semi Trailer
7
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.019
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=42000 л
Турција, Aydın
нови цистерна за гас OKT TRAILER 45 m3 LPG Tanker Semi Trailer
7
US$ 39.900 EUR ≈ € 36.060
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Aydın
цистерна силос OKT TRAILER OKTH 34.000 Ltr / 1 / Liftachse EU/BE-Registration
13
€ 21.900 USD ≈ US$ 24.232
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 32120 кг Зафатнина V=34 м³
Холандија, Veghel
цистерна силос OKT TRAILER OKTH 34.000 Ltr / 1 / Liftachse EU/BE-Registration
13
€ 21.900 USD ≈ US$ 24.232
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 32120 кг Зафатнина V=34 м³
Холандија, Veghel
Омилени : 0 Споредба : 0