Цистерни полуприколки NURSAN

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки NURSAN: 47 огласа

цистерна за превоз на цемент NURSAN NRS3
8
US$ 24.600 EUR ≈ € 22.150
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост Зафатнина V=33 м³
Украина, Белая Церковь
цистерна за гас NURSAN TRAILER
9
преговара
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво NURSAN алюминиевая 32 м3
1
€ 50.950 USD ≈ US$ 56.585
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=32 м³
Русија, г. Самара
нови цистерна за гориво NURSAN
1
€ 53.750 USD ≈ US$ 59.695
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30 м³
Русија, Москва
нови автоцистерна NURSAN 3ANRS
1
€ 51.690 RUB USD RUB 3.667.600 ≈ US$ 57.405
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=32 м³
Русија, Воронеж
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 3ANRS
2
€ 32.510 RUB USD RUB 2.306.800 ≈ US$ 36.106
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=40 м³
Русија, Воронеж
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN Millenium
2
преговара
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 40000 кг Зафатнина V=35 м³
Русија, Ростов-на-Дону
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 3ANRS
3
€ 28.130 RUB USD RUB 1.995.760 ≈ US$ 31.238
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30 м³
Русија, Воронеж
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 3ANRS
1
€ 31.100 USD ≈ US$ 34.540
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2019 Носивост 29000 кг Зафатнина V=35 м³
Русија, Краснодар
нови цистерна за гориво NURSAN
1
€ 50.950 USD ≈ US$ 56.585
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 27500 кг Зафатнина V=32 м³
Русија, Ростов-на-Дону
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 3ANRS алюминиевый
1
€ 50.300 USD ≈ US$ 55.863
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 38000 кг Зафатнина V=32 м³
Русија, Москва
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 3ANRS
1
€ 34.700 USD ≈ US$ 38.538
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30 м³
Русија, Москва
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN Вакуумный
1
€ 45.900 USD ≈ US$ 50.977
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=35 м³
Русија, Ростов-на-Дону
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 3ANRS алюминиевый
1
€ 48.500 USD ≈ US$ 53.864
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 30000 кг Зафатнина V=35 м³
Русија, г. Самара
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN Millenium
3
преговара
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=35 м³
Русија, Ростов-на-Дону
Омилени : 0 Споредба : 0