Филтри -

Цистерни полуприколки Micansan од Турција

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Micansan од Турција: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас Micansan
8
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2000 Носивост Зафатнина 23 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan bobtaıl tank 4-8-10 m3 for domestıc usıng
6
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2019-06 Носивост Зафатнина 4 м³
Турција, KOCAELİ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас Micansan 23 M3 USED TANK AND NEW SKID SYSTEM
9
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина 23 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2018 FOR RUSSIA 36 M3 READY FOR SHIPMENT EXCELLENT LPG TANK SEMI
5
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина 36 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2020 57 M3 2+ 1 AXLES CIF LAGOS / COTONEAU 35.500 EURO
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост Зафатнина 57 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2019 READY FOR SHIPMENT 57 M3 NIGER LPG GAS TANKER SEMITRAIL
8
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост 26500 кг Зафатнина 57 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 10-20 m3 skıd auto gas and fıllıng cylınder sy
10
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина 10 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 35-45-50-57-60 m3 EASY PAYMENT 3-4 TIMES FOR 4
11
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 55 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 70 m3 AFRICA TYPE LPG TRAILER
8
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост Зафатнина 70 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гориво Micansan BIG DISCOUNT NEW 2019 EXCELLENT TECHNOLOGY
10
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 40 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2020 MODEL EXCELLENT PRODUCTS 115 M3 LPG STORAGE
8
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина 115 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan LAST 5 UNITS 2020 57 M3 LAGOS/COTONEAU CIF 34.500 EURO
7
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост 26300 кг Зафатнина 57 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2019 BIG DISCOUNT NEW PRODUCT 45 M3 FOR INSIDE 40" HQ CONTAINER
9
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan LPG GAS TANKS STORAGES AND LPG GAS TRANSPORT TANK SEMI TRAILERS
10
1,02 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 1 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2020 45 m3 excellent product 3 axles 6 tıres
9
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, KOCAELİ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се