Цистерни полуприколки Micansan

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки Micansan: 30 огласа

нови цистерна за гас Micansan bobtaıl tank 4-8-10 m3 for domestıc usıng
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2019-06 Носивост Зафатнина V=4 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2018 FOR RUSSIA 36 M3 READY FOR SHIPMENT EXCELLENT LPG TANK SEMI
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина V=36 м³
Турција, KOCAELİ
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови цистерна за гас Micansan 2019 NEW 3 TO 5M3 DOMESTIC TANK
7
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=5 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 MODEL EXCELLENT PRODUCTS 115 M3 LPG STORAGE
8
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=115 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 10-20 m3 skıd auto gas and fıllıng cylınder sy
10
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=10 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 57 M3 LAGOS/COTONEAU CIF 32.400 EURO
7
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост 26300 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2019 READY FOR SHIPMENT NEW MODEL EXCELLENT PRODUCT 50 M3
6
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 57 M3 SPECIAL 2 AXLE BOGGIE+ 1 AXLE SPRING LEA
4
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2018 57 M3 2+ 1 AXLES CIF LAGOS / COTONEAU 35.500 EURO
6
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, KOCAELİ
цистерна за гас Micansan
8
преговара
Цистерна за гас
Година 2000 Носивост Зафатнина V=23 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan NEW ALL LPG VESSELS TANKS TRAILERS FILLING SYSTEMS
10
€ 1 USD ≈ US$ 1
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=10 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan 2019 READY FOR SHIPMENT 57 M3 NIGER LPG GAS TANKER SEMITRAIL
8
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост 26500 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 70 m3 AFRICA TYPE LPG TRAILER
8
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост Зафатнина V=70 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan BIG DISCOUNT 2019 35-45-50-57-60 m3 EASY PAYMENT 3-4 TIMES FOR 4
11
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=55 м³
Турција, KOCAELİ
нови цистерна за гас Micansan NEW TECHNOLOGY 57 M3 LPG TRANSPORT TANK SEMITRAILER
6
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост 26 кг Зафатнина V=57 м³
Турција, KOCAELİ
Омилени : 0 Споредба : 0