Филтри -

Цистерни полуприколки Maral Trailer

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Maral Trailer: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас Maral Trailer
28
29.450 € RUB 2.650.000 RUB
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Носивост Зафатнина 50 м³
Русија, Москва
нови цистерна за гориво Maral Trailer TANKER
63
22.170 € RUB 1.995.000 RUB
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Носивост 24000 кг Зафатнина 33.5 м³
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент Maral Trailer
12
22.170 € RUB 1.995.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Носивост 27500 кг Зафатнина 32 м³
Русија, Москва
нови цистерна за гас Maral Trailer LPG
11
31.900 € RUB 2.870.000 RUB
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Носивост 24000 кг Зафатнина 50 м³
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се