Филтри -

Цистерни полуприколки MISTRALL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MISTRALL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент MISTRALL S372P1
5
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 37 м³
Италија, Lograto
цистерна за превоз на цемент MISTRALL
17
15.287,86 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006 Носивост 38000 кг Зафатнина
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос MISTRALL S392P1 - PO RENOWACJI
13
ВИДЕО
19.760 € PLN 90.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 39 м³
Полска, Radom
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се