Филтри -

Цистерни полуприколки METALAIR

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки METALAIR: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво METALAIR Metria Fuel Diesel Tank 250L
18
аукција 2.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2019-01-01 Носивост Зафатнина 0.25 м³
Белгија, Antwerpen
цистерна силос METALAIR Metalair-Filliat Powder tank alu 59 m3 (tipping)
12
11.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1997-04-01 Носивост 32520 кг Зафатнина 59 м³
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос METALAIR A52
11
5.576 € PLN 25.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина 52 м³
Полска, Radom
цистерна силос METALAIR Filliat Powder tank alu 58 m3 (tipping)
18
10.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1995-06-01 Носивост 30940 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се