Филтри -

Цистерни полуприколки METAL-VURAIC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки METAL-VURAIC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас METAL-VURAIC Metalchem-Kościan Co2//Carbon Dioxide//Gas//Uglekislota LIC
4
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Носивост 20200 кг Зафатнина 26 м³
Полска, Olsztyn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се