Филтри -

Цистерни полуприколки MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MERCEDES-BENZ: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros 2031
7
цена на барање
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Холандија, SCHIEDAM
автоцистерна MERCEDES-BENZ 1422
15
7.990 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1993-06 Носивост Зафатнина
Германија, Oberschleissheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros MP3 1846L
15
38.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2011-01 Носивост Зафатнина
Германија, Oberschleissheim
автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros 2536 3 pedal 20000 liter
13
20.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-05-14 Носивост Зафатнина 20 м³
Белгија, Bree
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се