Филтри -

Цистерни полуприколки MENCI од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MENCI од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MENCI SL 105
8
20.910 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 27900 кг Зафатнина 300 м³
Полска, Katowice
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
12
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 27500 кг Зафатнина 32500 м³
Полска, Lubicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна MENCI SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
33
36.320 € PLN 165.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2012 Носивост Зафатнина
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI CYSTERNA MENCI / SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
29
34.770 € PLN 158.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2010 Носивост Зафатнина 31 м³
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
8
18.900 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Носивост Зафатнина 31500 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000l/3 komory
7
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Носивост Зафатнина 32000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000l/3 compartments
9
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Носивост Зафатнина 32000 л
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии MENCI CAPPELLOTT  CAP2500 ADR Specjalistyczna autocysterna do przewozu
33
ВИДЕО
217.900 € PLN 990.000 PLN
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 53570 л
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна за гориво MENCI CAPPELLOTT  CAP2500  Specjalistyczna autocysterna do przewozu
33
ВИДЕО
219.900 € PLN 999.000 PLN
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 25.57 м³
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се