Филтри -

Цистерни полуприколки MENCI од Италија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MENCI од Италија: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI , 32/4, SAF, Reinigung - 2 Stueck vorhanden!
7
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Носивост Зафатнина 32 м³
Италија, Travagliato
цистерна за битумен MENCI SACIM TERMOCISTERNA BITUME 1 KAMERA=34.600L+ADR
37
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-01-12 Носивост 28500 кг Зафатнина 34600 л
Италија, Cremona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се