Филтри -

Цистерни полуприколки MENCI од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MENCI: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна MENCI SANTI 30-3
4
49.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2020 Носивост Зафатнина 30 м³
Германија, Erkelenz
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI , 32/4, SAF, Reinigung - 2 Stueck vorhanden!
7
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Носивост Зафатнина 32 м³
Италија, Travagliato
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна MENCI
13
22.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05 Носивост Зафатнина
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MENCI SL 105
8
20.910 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 27900 кг Зафатнина 300 м³
Полска, Katowice
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
12
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 27500 кг Зафатнина 32500 м³
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI SA105
13
20.900 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 30240 л
Романија
цистерна за битумен MENCI SACIM TERMOCISTERNA BITUME 1 KAMERA=34.600L+ADR
37
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-01-12 Носивост 28500 кг Зафатнина 34600 л
Италија, Cremona
цистерна за транспорт на храна MENCI SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
33
36.320 € PLN 165.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2012 Носивост Зафатнина
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI CYSTERNA MENCI / SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
29
34.770 € PLN 158.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2010 Носивост Зафатнина 31 м³
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
8
18.900 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Носивост Зафатнина 31500 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000l/3 komory
7
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Носивост Зафатнина 32000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000l/3 compartments
9
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Носивост Зафатнина 32000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI Lebensmittel Milch isoliert 30 Kb 3 Kamm
17
28.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08 Носивост 32000 кг Зафатнина 30 м³
Германија, Schlierbach
цистерна за превоз на хемикалии MENCI CAPPELLOTT  CAP2500 ADR Specjalistyczna autocysterna do przewozu
33
ВИДЕО
217.900 € PLN 990.000 PLN
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 53570 л
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна за гориво MENCI CAPPELLOTT  CAP2500  Specjalistyczna autocysterna do przewozu
33
ВИДЕО
219.900 € PLN 999.000 PLN
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 25.57 м³
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се