Цистерни полуприколки MENCI SA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки MENCI SA: 3 огласа

нови цистерна за транспорт на храна MENCI SA977, weight 5900!!
6
€ 43.800 USD ≈ US$ 48.644
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=25000 л
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MENCI SA105
13
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.212
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина V=30240 л
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MENCI SA105 SA36A
12
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.212
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина V=31 м³
Романија, București
Омилени : 0 Споредба : 0