Цистерни полуприколки MENCI

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки MENCI: 26 огласа

нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI , 32/3, SAF, Reinigung
10
44.500 € USD ≈ 48.060 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Носивост Зафатнина V=32 м³
Германија, Erkelenz
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SA977, weight 5900!!
6
43.800 € USD ≈ 47.310 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=25000 л
Германија, Erkelenz
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
автоцистерна MENCI
5
25.500 US$ EUR ≈ 23.610 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 36800 кг Зафатнина V=32 м³
Украина, Узловое
цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI
13
19.500 € USD ≈ 21.060 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11 Носивост 31950 кг Зафатнина V=32000 л
Полска, Koszalin
цистерна за транспорт на храна MENCI seka
15
39.000 € USD ≈ 42.120 US$
Цистерна за транспорт на храна
Година 2015 Носивост Зафатнина
Полска, Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo
автоцистерна MENCI MenciSL105 / 3 KAMMERN
8
29.500 € USD ≈ 31.860 US$
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07 Носивост 28800 кг Зафатнина V=30 м³
Германија, München
цистерна за транспорт на храна MENCI
21
23.900 € USD ≈ 25.810 US$
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008 Носивост Зафатнина V=34000 л
Литванија, Vilnius
цистерна за транспорт на храна MENCI SA105
13
20.900 € USD ≈ 22.570 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина V=30240 л
Романија
цистерна за превоз на хемикалии MENCI CISTERNA BS
7
37.000 € USD ≈ 39.960 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2008 Носивост Зафатнина
Италија, Ravenna (RA)
цистерна за транспорт на храна MENCI 24500L/3 kammer
9
21.000 € USD ≈ 22.680 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 28000 кг Зафатнина V=24500 л
Полска, Lubicz
цистерна за битумен MENCI
13
11.500 € USD ≈ 12.420 US$
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост 27000 кг Зафатнина V=34000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 5400 KG,SAF
10
22.900 € USD ≈ 24.730 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 28600 кг Зафатнина V=32000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
12
32.500 € USD ≈ 35.100 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 27500 кг Зафатнина V=32500 м³
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 3 komory,32000
11
29.500 € USD ≈ 31.860 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост Зафатнина V=32000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI SA105 SA36A
12
20.900 € USD ≈ 22.570 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина V=31 м³
Романија, București
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се