Филтри -

Цистерни полуприколки MAISONNEUVE од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAISONNEUVE од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE S338SJ
17
16.340 € PLN 74.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001 Носивост 25320 кг Зафатнина 47.787 м³
Полска, Ruda Śląska
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE
8
4.394 € PLN 19.900 PLN
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1980 Носивост Зафатнина 24000 л
Полска, Jastrzębie Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE 22500l/1 komora
6
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1994 Носивост Зафатнина 22500 л
Полска, Lubicz
цистерна за гориво MAISONNEUVE 38000 paliwowa 7 komór SMB waga 6.36
32
15.300 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1993 Носивост Зафатнина
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE
12
36.430 € PLN 165.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се