Филтри -

Цистерни полуприколки MAISONNEUVE од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAISONNEUVE од Холандија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical ACID tank inox 22.5 m3 / 2 comp / ADR 05/2020
36
9.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-10-25 Носивост 26680 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
27
13.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1993-02-25 Носивост 26440 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.4 m3 / 1 comp
30
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-05-18 Носивост 29870 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp
34
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-11-28 Носивост 26290 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна MAISONNEUVE Food 29907 liter isolated Food tank, 4 Compartments, Steel suspe
7
8.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1985-11-06 Носивост 26840 кг Зафатнина 29907 м³
Холандија, Ede
автоцистерна MAISONNEUVE Food Isolated, 5 Compartments, Food, nourriture, Lebensmittel, L
7
7.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1994-04-14 Носивост 30605 кг Зафатнина 33996 м³
Холандија, Ede
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp / ADR 02/2020
37
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-11-29 Носивост 26290 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank 27.3 m3 / 3 comp
35
9.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1992-10-19 Носивост 30070 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна MAISONNEUVE Food Steel suspension, Iso tank 4 compartments, 29903Ltr
7
7.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1985-11-16 Носивост 26840 кг Зафатнина 29901 м³
Холандија, Ede
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
28
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1993-01-19 Носивост 26440 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAISONNEUVE Fuel tank inox 37.6 m3 / 7 comp
33
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-08-24 Носивост 31250 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Maisoneuve INOX Food tank 29m3 - 3 comp - Heated - Pressure
20
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-01-16 Носивост 30870 кг Зафатнина 29000 л
Холандија, Terborg
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 28.3 m3 / 1 comp
24
7.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1990-10-29 Носивост 26150 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна MAISONNEUVE Chemie 32376 Liter Isolated tank, max 4 bar, 80c
7
11.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-06-26 Носивост 30280 кг Зафатнина 32376 м³
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се