Филтри -

Цистерни полуприколки MAGYAR од Полска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAGYAR од Полска: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MAGYAR  INTRAX RAMA Z NIERDZEWKI
31
18.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 33000L
9
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Носивост Зафатнина 33000 л
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 32500L
9
11.700 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост 27000 кг Зафатнина 32500 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 24000L
12
16.000 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост Зафатнина 24000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR X
8
37.700 € PLN 171.600 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Radzymin
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
5
30.330 € PLN 138.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Nawojowa Góra
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 30m3 , 3-komory, asenizacyjna kwasówka
3
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Полска, Nowa Iwiczna
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
4
34.940 € PLN 159.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Kobierzyce
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 22500l
11
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1997 Носивост Зафатнина 22500 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 33000l/1 komora
7
13.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1995 Носивост Зафатнина 33000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 30000l/4 komory
6
11.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1990 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 30000l/4 compartments
6
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1995 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR SR34EF     21400L//4Bary//1Komora//
32
13.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-07-23 Носивост Зафатнина 21400 л
Полска, Jastrzębie Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се