Филтри -

Цистерни полуприколки MAGYAR од Холандија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAGYAR од Холандија: 60 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 29.7 m3 / 1 comp
26
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-08-06 Носивост 31400 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна MAGYAR Chemie 26000 Liter, 10 Compartments, isolated tank, Disc brakes
6
11.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2001-02-27 Носивост 28800 кг Зафатнина 26 м³
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S33BT milk/water + 2Axle + 1 comp+ 25000 Liter
32
12.950 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-05-10 Носивост Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 32 m3 / 3 comp
47
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-07-13 Носивост 31620 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 29.4 m3 / 4 comp
23
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-01-29 Носивост 26700 кг Зафатнина 29 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 39.5 m3 / 9 comp
25
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1994-12-27 Носивост 30500 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
нови автоцистерна MAGYAR SR A2 34.000L - RVS VOGELSANG POMP
17
108.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година Носивост 34120 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp
9
29.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008-02-01 Носивост 34090 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 31.5 m3 / 3 comp
16
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2002-01-21 Носивост 30700 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp
26
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1998-12-22 Носивост 27180 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна MAGYAR SRP 3 MEB
6
24.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2001-06-18 Носивост 26100 кг Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp
13
28.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008-03-01 Носивост 33960 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 35.3 m3 / 3 comp + pump / ADR 04/2020
20
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1998-11-23 Носивост 32100 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 35 m3 / 4 comp
32
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-06-04 Носивост 30180 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp
23
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997-08-04 Носивост 31340 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се