Филтри -

Цистерни полуприколки MAGYAR од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAGYAR од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MAGYAR Benzin & Diesel - 39-9
2
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12 Носивост Зафатнина 39000 л
Германија, Erkelenz
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALCOHOL
11
25.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09 Носивост 26610 кг Зафатнина
Германија, München
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MagyarSR34BD / ALKOHOL / PUMPE
12
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09 Носивост 25650 кг Зафатнина 33 м³
Германија, München
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR MagyarS34EBD / ADR / ALKOHOL
14
38.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Носивост 26760 кг Зафатнина
Германија, München
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALKOHOL
9
31.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2004-06 Носивост 26350 кг Зафатнина
Германија, München
цистерна за битумен MAGYAR Bitumentankauflieger
3
13.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Носивост Зафатнина 31 м³
Германија, Hilden
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Lebensmitteltankauflieger (Nr. 4051)
8
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-09 Носивост Зафатнина 3000 л
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Lebensmitteltank (Nr. 4551)
9
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година Носивост Зафатнина
Германија, Langgöns
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemietank
12
21.900 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-08 Носивост Зафатнина 27.4 м³
Германија, Gelsenkirchen
цистерна за гориво MAGYAR Lebensmitteltankanhänger - (Nr. 4676)
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05 Носивост 13650 кг Зафатнина 13000 л
Германија, Langgöns
цистерна за гориво MAGYAR Lebensmittel ADR 2 BAR isoliert 32 Kb Alkohol
24
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина
Германија, Schlierbach
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S33BTA
15
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Носивост 26620 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се