Филтри -

Цистерни полуприколки MAGYAR од Европа

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAGYAR: 110 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
6
29.930 € PLN 136.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Nawojowa Góra
цистерна за гориво MAGYAR Benzin & Diesel - 39-9
2
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12 Носивост Зафатнина 39000 л
Германија, Erkelenz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 3 ASSEN --ADR--3COMP 37500L
23
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1992-06-16 Носивост 30200 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 29.7 m3 / 1 comp
26
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1999-08-06 Носивост 31400 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ASSEN 1 COMP 32550L MAX 4 BAR
19
17.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997-04-03 Носивост 30700 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 assen 4 compartimenten =32550L met certificaat de jaugeage
22
17.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-06-11 Носивост 30240 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за гориво MAGYAR ADR 3 ASSEN 3 COMP 33500L
36
16.750 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1995-04-25 Носивост 30630 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
автоцистерна MAGYAR Chemie 26000 Liter, 10 Compartments, isolated tank, Disc brakes
6
11.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2001-02-27 Носивост 28800 кг Зафатнина 26 м³
Холандија, Ede
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S33BT milk/water + 2Axle + 1 comp+ 25000 Liter
32
12.950 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-05-10 Носивост Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 32 m3 / 3 comp
47
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001-07-13 Носивост 31620 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 29.4 m3 / 4 comp
23
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-01-29 Носивост 26700 кг Зафатнина 29 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR
2
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина 29000 л
Белгија, Kontich
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALCOHOL
11
25.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09 Носивост 26610 кг Зафатнина
Германија, München
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 39.5 m3 / 9 comp
25
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1994-12-27 Носивост 30500 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
нови автоцистерна MAGYAR SR A2 34.000L - RVS VOGELSANG POMP
17
108.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година Носивост 34120 кг Зафатнина
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Претплати се