Филтри -

Цистерни полуприколки MAGYAR од Белгија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAGYAR од Белгија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR
2
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина 29000 л
Белгија, Kontich
цистерна за гориво MAGYAR ADR 3 ASSEN 3 COMP 33500L
36
16.750 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1995-04-25 Носивост 30630 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SEMI-TRAILER WITH TANK IN STAINLESS STEEL INSULATED 25000 L
6
16.750 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008-05-20 Носивост 26920 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR AVEC CITERNE EN INOX 25000L- 3 COMPARTIMENTS
8
9.750 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 1998-06-04 Носивост 25300 кг Зафатнина 25 м³
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR OPLEGGER VOOR LEVENSMIDDELEN 31000 L - 3 COMP. - CHASSIS IN INOX
9
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-01-05 Носивост 32380 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR TANK IN ROESTVRIJ STAAL 33900 L - 2 STUURASSEN
19
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2006-03-13 Носивост 29580 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR TANK IN STAINLESS STEEL ADR
14
16.250 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-03-25 Носивост 30340 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ESSIEUX 1 COMPARTIMENT 32550L 2 BAR
21
16.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-06-18 Носивост 30620 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR tank In EDELSTAHL ADR 3 ACHSEN
22
16.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-01-04 Носивост 30620 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост Зафатнина 32000 л
Белгија, Wevelgem
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 assen 4 compartimenten =32550L met certificaat de jaugeage
22
17.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-06-11 Носивост 30240 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ASSEN 1 COMP 32550L MAX 4 BAR
19
17.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997-04-03 Носивост 30700 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Tank 28000 liter
10
11.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1976-03 Носивост Зафатнина 28 м³
Белгија, Wingene
цистерна за гориво MAGYAR TANK 31k L
9
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988-08 Носивост 333750 кг Зафатнина 31 м³
Белгија, Wingene
автоцистерна MAGYAR
10
16.850 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост Зафатнина 38.48 м³
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се