Цистерни полуприколки MAGYAR SR

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки MAGYAR SR: 12 огласа

цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR SR-3MEB
21
€ 14.950 USD ≈ US$ 16.603
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-03-29 Носивост 39000 кг Зафатнина
Холандија, Groesbeek
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR3MEB
5
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.657
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина
Романија, Chiajna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна MAGYAR SR 34 Lebensmitteltank/foodstuffs 2018
77
€ 39.750 USD ≈ US$ 44.146
Автоцистерна
Година 2018-02-28 Носивост 30900 кг Зафатнина V=31 м³
Холандија, Alkmaar
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR SR3MEB 26000 Ltr. Chemie
15
€ 17.600 USD ≈ US$ 19.547
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1998-12-11 Носивост 32020 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
автоцистерна MAGYAR SR34E
8
€ 16.250 USD ≈ US$ 18.047
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-01 Носивост Зафатнина V=32.5 м³
Украина, Київ
цистерна за битумен MAGYAR SR40BT - INOX
7
€ 25.500 USD ≈ US$ 28.320
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Носивост Зафатнина
Романија, ILFOV
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
4
US$ 12.900 EUR ≈ € 11.615
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Носивост 34000 кг Зафатнина V=29 м³
Украина, Вишневе
цистерна за гориво MAGYAR SR34ES
14
€ 19.750 USD ≈ US$ 21.934
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Носивост Зафатнина V=37000 л
Украина, Струмівка
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34 INOX cistern
6
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.101
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01 Носивост 27210 кг Зафатнина V=30 м³
Полска, ZWOLEŃ
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
6
€ 23.400 USD ≈ US$ 25.988
Цистерна за транспорт на храна
Година 07/2006 Носивост Зафатнина V=30000 м³
Полска, Rząśnik
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR SR34
33
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.544
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Носивост 34000 кг Зафатнина V=31000 л
Украина, пгт. Стрижавка
автоцистерна MAGYAR SR34ES
12
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.544
Автоцистерна
Година 1997 Носивост Зафатнина V=38330 л
Украина, Черкаси
Омилени : 0 Споредба : 0