Цистерни полуприколки MAGYAR

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAGYAR: 118 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAGYAR Tanksemi
27
7.713 € USD ≈ 8.382 US$
Автоцистерна
Година 1999 Носивост 29600 кг Зафатнина V=17500 л
Норвешка, Tiller
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 33000L
9
16.900 € USD ≈ 18.370 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Носивост Зафатнина V=33000 л
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 24000L
12
16.000 € USD ≈ 17.390 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост Зафатнина V=24000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 32500L
9
11.700 € USD ≈ 12.710 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост 27000 кг Зафатнина V=32500 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 kammer
9
16.900 € USD ≈ 18.370 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина V=30 м³
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR OMSP 36/3 Drucktank-Heizung-SAF
14
21.500 € USD ≈ 23.360 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07 Носивост Зафатнина V=36 м³
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuv , 29000/4, SMB
12
14.900 € USD ≈ 16.190 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-09 Носивост Зафатнина V=29 м³
Германија, Erkelenz
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 30/4, L4BH- 316Ti- Druck -chemie
13
16.900 € USD ≈ 18.370 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-12 Носивост Зафатнина V=33558 л
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR BSLT, 30/3
15
10.900 € USD ≈ 11.850 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-12 Носивост Зафатнина V=30000 л
Германија, Erkelenz
цистерна за битумен MAGYAR Bitumen 31 m3, INOX, SMB
8
11.900 € USD ≈ 12.930 US$
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-07 Носивост Зафатнина V=31000 л
Германија, Erkelenz
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR
14
3.800 € USD ≈ 4.129 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-07 Носивост Зафатнина V=34 м³
Белгија, Roeselare
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 3KAMMERN
1
54.800 € USD ≈ 59.550 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2012-07 Носивост 27280 кг Зафатнина
Германија, München
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34.6 M3 / 1 comp
22
15.000 € USD ≈ 16.300 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1993-09-15 Носивост 30250 кг Зафатнина V=34.6 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
20
14.500 € USD ≈ 15.760 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пружина
Година 1992-08-26 Носивост 26665 кг Зафатнина V=32.5 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 48 m3 / 3 comp
21
25.500 € USD ≈ 27.710 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2001-04-05 Носивост 29420 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се