Филтри -

Цистерни полуприколки MAFA

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MAFA: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAFA Edelstahltankanhänger - (Nr. 4729)
8
цена на барање
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Носивост Зафатнина 19.5 м³
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAFA Edelstahltankanhänger - 20.000 Liter(Nr. 4537)
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06 Носивост 17380 кг Зафатнина 20000 л
Германија, Langgöns
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte fabrikneuer Schwarte - 14000 Liter(Nr 4641)
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-06 Носивост Зафатнина 14 м³
Германија, Langgöns
автоцистерна MAFA L24/73E
9
22.618 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Година 2006-08-14 Носивост 18060 кг Зафатнина
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte Edelstahltankanhänger
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Носивост 17850 кг Зафатнина 19500 л
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte (Nr. 4563)
9
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06 Носивост Зафатнина 19500 л
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се