Филтри -

Цистерни полуприколки LINDNER & FISCHER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки LINDNER & FISCHER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 40 LTD
12
46.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12-06 Носивост 28300 кг Зафатнина 42100 л
Хрватска, OSIJEK
нови цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 60 SD (2 Units)
12
95.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година Носивост 52000 кг Зафатнина 60 м³
Холандија, Moerdijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се