Филтри -

Цистерни полуприколки LIDER

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки LIDER: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW ciment remorque 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
15
17.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост Зафатнина 34 м³
Франција
нови цистерна за гориво LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
5
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020  MODELS bulk cement trailer
21
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER بلكر اسمنت مواصفات اوربية 2020
13
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2020 Носивост 60000 кг Зафатнина 50 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за гориво LIDER LİDER TANKER NEW 2020 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
17
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 38 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa
16
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 37 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 NEW 80 TONS CAPACITY  FROM MANUFACTURER READY IN STOCK
25
30.000 US$ EUR ≈ 25.790 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост 72000 кг Зафатнина 60 м³
Либија
нови цистерна силос LIDER 2020 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
15
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина
Туркменистан, aşkabat
нови цистерна за превоз на цемент LIDER  NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
24
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Носивост 50400 кг Зафатнина 42 м³
Брегот на Слоновата Коска
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
12
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 42000 кг Зафатнина 35 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER  2020 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
12
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост 50000 кг Зафатнина 43 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER
9
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 48000 кг Зафатнина 40 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
14
17.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 38 м³
Романија, București
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
21
19.000 US$ EUR ≈ 16.330 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Носивост 40000 кг Зафатнина 40 м³
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 year BULK CEMENT TRAILER
18
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 34 м³
Молдавија, Chișinău
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се