Цистерни полуприколки LDS од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки LDS од Холандија: 6 огласа

цистерна за гас LDS NCX
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2015 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Холандија
цистерна за гас LDS NCG-48
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2013-01 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Холандија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас LDS NCG-46, NCG-48, NCG-50
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Носивост 21700 кг Зафатнина V=46 м³
Холандија
цистерна за гориво LDS NCP-37
11
преговара
Цистерна за гориво
Година 2015-04 Носивост 28000 кг Зафатнина V=38 м³
Холандија
цистерна за гориво LDS NCP-37
1
преговара
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 28500 кг Зафатнина V=37 м³
Холандија, Oirschot
цистерна за гас LDS NWG-26
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Носивост 11000 кг Зафатнина V=26 м³
Холандија, Oirschot
Омилени : 0 Споредба : 0