Цистерни полуприколки LDS NCG

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки LDS NCG: 5 огласа

цистерна за гас LDS NCG-48
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 34000 кг Зафатнина V=48 м³
Украина, пгт. Стрижавка
нови цистерна за гас LDS NCG48 - GPL
6
преговара
Цистерна за гас
Година 01/2019 Носивост 22600 кг Зафатнина
Романија, Constanta
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за гас LDS NCG-48
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2013-01 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Холандија
цистерна за гас LDS NCG-46
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Носивост Зафатнина
Украина, Киев
нови цистерна за гас LDS NCG-46, NCG-48, NCG-50
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Носивост 21700 кг Зафатнина V=46 м³
Холандија
Омилени : 0 Споредба : 0