Цистерни полуприколки LDS

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки LDS: 24 огласа

цистерна за гориво LDS N 1 P A 37
6
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.940
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-24 Носивост Зафатнина V=38520 л
Бугарија
цистерна за гас LDS NCG-48
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 34000 кг Зафатнина V=48 м³
Украина, пгт. Стрижавка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво LDS NPA 33
14
€ 8.300 USD ≈ US$ 9.184
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-01-01 Носивост 26000 кг Зафатнина V=33540 л
Германија, Zittau
цистерна за гас LDS NG-A1
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 21600 кг Зафатнина V=48 м³
Полска, Chełm
нови цистерна за гас LDS NCG48 - GPL
6
преговара
Цистерна за гас
Година 01/2019 Носивост 22600 кг Зафатнина
Романија, Constanta
цистерна за гас LDS NG-48
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 21800 кг Зафатнина V=48 м³
Полска, Warszawa
цистерна за гориво LDS NCP-37
11
преговара
Цистерна за гориво
Година 2015-04 Носивост 28000 кг Зафатнина V=38 м³
Холандија
цистерна за гас LDS NCG-48
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2013-01 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Холандија
цистерна за гас LDS NCX
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2015 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Холандија
цистерна за гас LDS NCP
7
преговара
Цистерна за гас
Година 2013-11 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Украина, Киев
цистерна за битумен LDS NCH-32/904
3
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.727
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина V=31.85 м³
Украина, Скибин
цистерна за гас LDS N1 NG-48
20
€ 47.980 RUB USD RUB 3.500.000 ≈ US$ 53.090
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина V=48.8 м³
Русија, Москва
цистерна за гориво LDS NCP-37
1
преговара
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 28500 кг Зафатнина V=37 м³
Холандија, Oirschot
цистерна за гориво LDS NPA 40-5 ALU
14
€ 15.500 USD ≈ US$ 17.151
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03-01 Носивост 28500 кг Зафатнина V=39950 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво LDS NPA-33 ALU
15
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.938
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-02-01 Носивост 27800 кг Зафатнина V=34550 л
Германија, Zittau
Омилени : 0 Споредба : 0