Филтри -

Цистерни полуприколки LAMBRECHT

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки LAMBRECHT: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAMBRECHT PASZOWÓZ 2011, transport paszy, ramię rozładowcze, Welgro
3
цена на барање
Цистерна силос
Година 2011 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
цистерна силос LAMBRECHT paszowóz  ZAMIANA
27
8.275 € PLN 37.700 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/1994 Носивост Зафатнина
Полска, MUROWANA GOŚLINA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport 3 Axle Silo
6
12.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1997 Носивост 24000 кг Зафатнина 46 м³
Полска
цистерна силос LAMBRECHT For Animal Feed Transport 2 Axle
6
8.990 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/1990 Носивост 24000 кг Зафатнина 43 м³
Полска
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport 3 Axle Silo
5
8.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1993 Носивост 24000 кг Зафатнина 46 м³
Полска
цистерна за транспорт на брашно LAMBRECHT MEELOPLEGGER
8
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-02 Носивост Зафатнина
Белгија, Roeselare
цистерна силос LAMBRECHT 85LK40 / 3 ASS GESTUURD / SILO / 9 KAMER
11
8.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1993-08-24 Носивост 28640 кг Зафатнина
Холандија, Groot Ammers
цистерна силос LAMBRECHT
9
11.850 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-03 Носивост Зафатнина
Белгија, Wingene
автоцистерна LAMBRECHT Tank
26
7.250 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1986-12-16 Носивост 24090 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
цистерна силос LAMBRECHT
4
11.250 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986 Носивост 25000 кг Зафатнина 50 м³
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
50.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 53 м³
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
50.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Носивост Зафатнина 48 м³
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 53 м³
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 53 м³
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
50.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Носивост Зафатнина
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се