Филтри -

Цистерни полуприколки LAG од Холандија

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки LAG од Холандија: 74 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAG O39 KLA2 52m3 24v tip unit
18
18.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-08-01 Носивост 33930 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
нови цистерна силос LAG KIP SILO
7
9.250 €
Цистерна силос
Година 2002-03 Носивост 7100 кг Зафатнина
Холандија, Marknesse
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна LAG O 3 39 KA - 60.000 LITER
16
7.950 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1999-01-25 Носивост 31780 кг Зафатнина
Холандија, Meerkerk
цистерна за превоз на хемикалии LAG Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
23
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997-05-01 Носивост 29550 кг Зафатнина 30 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG ALU. 56m3 Bulktrailer
11
5.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2019-11-08 Носивост 31000 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
цистерна силос LAG Powder tank alu 55 m3 (tipping) + ADR
23
11.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2002-06-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
автоцистерна LAG ALUMINIUM Tanktrailer
11
6.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-02-19 Носивост 31300 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
цистерна за гориво LAG Fuel tank alu 45.2 m3 / 6 comp + pump
34
28.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2008-01-01 Носивост 36550 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG Powder tank alu 58.5 m3 (tipping)
12
11.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1992-07-01 Носивост 29900 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
11
50.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2013-01-01 Носивост 31760 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
12
50.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2013-01-01 Носивост 31760 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG BPW - DRUM - ALU Tank
12
6.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1987-12-12 Носивост 30630 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна LAG ALU. Tank - BPW - DRUM
10
6.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-11-16 Носивост 31700 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
23
29.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2011-03-09 Носивост 32080 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии LAG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp + pump
47
14.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1998-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се