Филтри -

Цистерни полуприколки LAG од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки LAG од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAG 0-3039 KT/52 m³./Pumpe/Alu
14
23.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-06 Носивост 27370 кг Зафатнина 52 м³
Германија, Sittensen
цистерна за гориво LAG 0-3-39 mit 5 Kammern
15
19.400 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12-01 Носивост 27900 кг Зафатнина 42400 л
Германија, Zittau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво LAG 0-3-36 TP mit Messanlage 5 Kam.
14
25.600 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-06-01 Носивост 28500 кг Зафатнина 38000 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво LAG 0-3-36 TP mit 4 Kammern
14
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06-01 Носивост 28500 кг Зафатнина 36000 л
Германија, Zittau
цистерна за транспорт на храна LAG Lebensmitteltankauflieger (Nr. 4216)
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-03 Носивост Зафатнина 29660 л
Германија, Langgöns
цистерна силос LAG 61m³ Mehlsilo / Lebensmittel / Flour! TOP!!!
10
12.999 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07 Носивост Зафатнина 61 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се