Филтри -

Цистерни полуприколки LAG од Белгија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки LAG од Белгија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво LAG 674-058162
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hasselt
автоцистерна LAG
14
цена на барање
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Lummen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна LAG Tank
22
17.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-04-03 Носивост 32340 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
цистерна за гориво LAG
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 18500 л
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво LAG
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Lummen
цистерна за превоз на цемент LAG SPIZER  CIMENT (SUSPENSION A LAME)
10
5.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Носивост Зафатнина
Белгија, Gembloux
цистерна за гориво LAG
5
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
цистерна за гориво LAG
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 41787 л
Белгија, Lummen
цистерна за гориво LAG TANK 36k L
7
12.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-05 Носивост 32360 кг Зафатнина 36 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос LAG Airride
10
7.350 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986-11 Носивост 30280 кг Зафатнина 55 м³
Белгија, Wingene
цистерна за гориво LAG TANK 36k L
7
12.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-06 Носивост 32270 кг Зафатнина 36 м³
Белгија, Wingene
цистерна за гориво LAG
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 41787 л
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво LAG
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 42500 л
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво LAG
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2016 Носивост Зафатнина 42500 л
Белгија, Lummen
цистерна за гориво LAG
11
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 42634 л
Белгија, Lummen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се