Цистерни полуприколки LAG

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки LAG: 122 огласа

автоцистерна LAG PHM
15
€ 20.970 CZK USD CZK 535.000 ≈ US$ 23.290
Автоцистерна
Година 2006-01 Носивост 28340 кг Зафатнина V=37000 л
Чехија, Nové Strašecí
цистерна за гориво LAG 2 axle Tank semitrailer with diesel heater
31
€ 8.491 USD ≈ US$ 9.430
Цистерна за гориво
Година 1983 Носивост Зафатнина
Норвешка, Tiller
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за транспорт на храна LAG 03-39, OWN HYDRAULIK TIPING SYSTEM, SAF
13
€ 14.700 USD ≈ US$ 16.326
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-07 Носивост 29090 кг Зафатнина V=60.3 м³
Чехија, Prague
цистерна за транспорт на храна LAG 03-39, OWN HYDRAULIK TIPING SYSTEM, SAF
15
€ 14.700 USD ≈ US$ 16.326
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-07 Носивост 29090 кг Зафатнина V=60.3 м³
Чехија, Prague
цистерна за гориво LAG 1053S
15
преговара
Цистерна за гориво
Година 2008 Носивост Зафатнина V=40 м³
Унгарија, Tata
цистерна силос LAG 61.000 Ltr / 1 / Kippsilo BPW BK22
14
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.108
Цистерна силос
Година 1999-10-01 Носивост 32920 кг Зафатнина V=63000 л
Холандија, Veghel
автоцистерна LAG Fuel 38000 Liter, 9 Compartments, 0,37 bar
7
€ 14.750 USD ≈ US$ 16.381
Автоцистерна
Година 1995-07-28 Носивост 31350 кг Зафатнина V=38 м³
Холандија, EDE GLD
цистерна силос LAG 0-3-39 KT 63m
17
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.993
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина V=63 м³
Полска, Barcin
цистерна силос LAG 0-3-39 KT  61m
12
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.327
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина V=61 м³
Полска, Barcin
цистерна за превоз на хемикалии LAG 0-3-39T L4BH
12
€ 34.800 USD ≈ US$ 38.649
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06-22 Носивост 26900 кг Зафатнина V=30000 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво LAG Fuel tank alu 41 m3 / 1 comp / ADR 10/2019
9
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.438
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04-01 Носивост 34400 кг Зафатнина V=41 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
10
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.438
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-01-01 Носивост 34320 кг Зафатнина V=41000 л
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии LAG O-3-39 T 50.000 Liter
27
€ 24.450 USD ≈ US$ 27.154
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2004-12-22 Носивост 30000 кг Зафатнина
Холандија, Groesbeek
цистерна силос LAG 56m3 Silo/Bulk ALU-ALU
15
€ 6.750 USD ≈ US$ 7.497
Цистерна силос
Година 1988-02-04 Носивост 30330 кг Зафатнина
Холандија, Stampersgat
цистерна силос LAG SILO TRAILER / 0-3-38 KLA / 9T SAF AXLES / 1993
20
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.774
Цистерна силос
Година 1993-07-01 Носивост 31700 кг Зафатнина
Холандија, VELDDRIEL
Омилени : 0 Споредба : 0